تحصیل در کالجهای استرالیا

اخذ پذیرش از کالجهای استرالیا.تحصیل در کالجهای  استرالیا .اخذ اقامت استرالیا . .مهاجرت به استرالیا.وکیل مهاجرت استرالیا.ریسکهای  تحصیل در کالجهای استرالیا هزین ی تحصیل در استرالیا و در کالج های استرالیا چقدر است؟هزینه ی زندگی یک دانش اموز در استرالیا چه میزان است؟ایا از طریق ویزای تحصیلی استرالیا در کالجها میتوان ویزای پدر و مادر ویزای همراه گرفت؟ویزای تحصیلی در استرالیا برایکالج ها نیاز به مدرک زبان است؟تحصیل در کالجهای استرالیا فقط برای اخذ مدرک اکادمیک است یا اینکه مدارک کاری هم صادر میشود؟

استرالیا و کالجهای استرالیا در کدام شهرهای استرالیا فراوانی بیشتری دارد؟

افرادی که تمایل به تحصیل در کالجهای معتبر  را دارند تحصیل در کالجهای استرالیا یکی از الویتهای شان میباشد کالجهای استرالیا از لحاظ سطح اموزشی در جهان در جایگاه خوبی قرار دارند، برای متقاضیان تحصیل در تاپ ترین دانشگاههای استرالیا ، توصیه میشود  کالجهای استرالیا فارغ التحصیل شوند.برای تحصیل در کالجهای استرالیا  امکان بردن همراه یکی از نکات بسیار مثبت این نوع ویزا میباشد.

 

کشور استرالیا سالانه پذیرای سیل عظیمی ار دانشجویان میباشد استرالیا به دلیل دارا بودن   ،شرایط عالی اموزش و اب و هوای معتدل واستاندارهای بالای زندگی یکی از اولین انتخابهای هر شخص برا ی ادامه تحصیل است و در حالت کلی به علت وجود ۸ دانشگاه برتر جهان در این کشور و همچنین بازار کار مناسب  یکی از کشورهای پر متقاضی برای مهاجرت میباشد .

در حالت کلی افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاههای استرالیا را دارند بهتر است برای سهولت پذیرش و تکمیل زبان خود و اشنایی با متد  اموزشی استرالیا ، از دوران دبیرستان مهاجرت تحصیلی خود را اغاز کنند .و از کالجهای استرالیا فارغ التحصیل شوند .

تحصیل در کالجهای استرالیا

با توجه به اینکه گرفتن ویزای کاری استرالیا با عنوان ویزای اسکیل وورکر استرالیا کاریست بسیار سخت خیلی از افراد متقاضی مهاجرت به سمت ویزای تحصیلی حالا یا در دانشگاهها و یا در کالجها رفته تا بعد از فارغ التحصیلی تبدیل به ویزای کاری کند.

استرالیا یکی از چهار کشور برتر مهاجرتی همراه با کانادا و امریکا و نیوزلند میتوان گفت که بهترینهای مهاجرتی میباشند و معمولا موفق شدن در این کشورها راهیست شدنی.

تنها نکته ی مهم در مورد تحصیل در استرالیا هزینه ی بالاتر نسبت به گزینه های هم سطح همچون کاناداست. چیزی حدود چهل درصد تفاوت قیمت کالجهای کانادا با استرالیاست از این روست که اگر کسی اصرار به کشور استرالیا نداشته باشد کشورهایی نظیر کانادا را برای تحصیل انتخاب میکنند.

در حالت کلی در استرالیا دبیرستانها یه دوبخش خصوصی و دولتی تقسیم میشود و افرادی که در دبیرستانهای خصوصی تحصیل میکنند طبیعتا از مزایا و خدمات بیشتری  برخوردارند و در قبال ان هزینه زیادی پرداخت میکنند د ردبیرستانهای خصوصی شهریه تقریبی سالانه بین ۱۸ تا ۲۵ هزار دلار استرالیا مییاشد و هزینه زندگی تقریبا سالیانه ۱۸۰۰۰دلار استرالیا میباشد

سیستم اموزشی در استرالیا به دو بخش ابتدای و دبیرستان تقسیم میشود که بخش دوم ان یعنی دبیرستان از سال ۸ تا ۱۲ نامیده میشود و تقریبا بین سنین ۱۵ تا ۱۸ سالگی است که دانش اموزان بعد از دریافت مدرک دیپلم اگر تمایلی به ادامه تحصیل در دانشگاه  استرالیا را داشته باشند وارد مقطع پیش دانشگاهی میشوند  در دوره دبیرستان  استرالیا  ،دروس به دو دسته تقسیم میشوند .دروس اجباری ،دروس اختیاری ، دانش اموزان در دروس اختیاری درسهای مانند هنر.موسیقی و ورزش را میگذرانند و در دروس اجباری شامل ریاضیات.بازرگانی یا دروس مربوط به پزشکی را پاس میکنند

در استرالیا دروره پیش دانشگاهی به نام دوره فاندیشن معروف است و معمولا افرادی که این دوره را می گذرانند راحت تر وارد دانشگاههای استرالیا میشوند در طول دوره پیش دانشگاههی زبان انگلیسی را کاملا اموزش میبینند و همچنین با شرایط و محیط اموزشی استرالیا بیشتر اشنا میشوند .و فرصت مناسی است از نظر جستجو در میان دانشگاههای معتبر و معروف واخذ پذیرش با حضور مستقیم و اشراف کامل به رشته مورد نظر .

مراکز آمورشی فنی و حرفه ای (Vocational Education and Training (VET

 

یکسری مراکز اموزشی فنی و حرفه ای میباشد که بین دبیرستان و پیش دانشگاهی در استرالیا برگزار میشود که دانش اموزان را تعلیم میدهد برای اشتغال یا کار در بازار استرالیا.

این دورره ها خیلی ارزانتر از ترمهای دانشگاههی میباشد و شامل دوره های سه ساله میباشد ، دانش‌ آموزان می‌توانند از این دوره‌ها به جای واحدهای پیش‌نیاز برای ادامه تحصیل در دانشگاهها استفاده نمایند.

یکی از بهترین دلایل انتخاب استرالیا برای دانش اموزان اجازه بردن همراه برای دانش اموزان زیر ۱۸ سال میباشد که میتوانند یکی از والدین پدر یا مادر یا قیم {پدر بزرگ یا مدر بزرگ }همراه دانش اموز باشد .

ویزای ۵۸۰ ربای اعضای خانواده دانش اموزان در استرالیا

در این نوع ویزا ولی .قیم یا سرپرست دانش اموز میتواند همراه وی باشد وسن قیم نباید زیر۲۱ سال باشد در ضمن در حین اقدام  ،قیم نباید فرزند زیر ۶ سال در منزل داشته باشد چون اولویت با فرزند کوچک میباشد  و قیم باید هزینه های زندگی دانش اموز را پرداخت نمایید .

برای همراه دانش اموز  ، فقط یکبار این ویزا صادر میشود و شخص متقاضی این ویزا نباید درخواست نوع دیگری از ویزا را نماید .شایان ذکر است که افراد دارنده ویزای ۵۸۰  استرالیا میتوانند در کلاسهای زبان ویا دوره های علمی کوتاه مدت ثبت نام نمایند یا در صورت اخذ اجازه از وزارت کار استرالیا هفته ای ۲۰ ساعت کار کنند و به محض اتمام ۱۸ سالگی  ، قیم دانش اموز باید خاک استرالیا را ترک کنند.

دانش اموزان  بعد از اتمام دوره پیش دانشگاههی  وورد به دانشگاهها ی استرالیا میتوانند هفته  ای ۱۰ ساعت در مقطع لیسانس کار بکنند و در مقطع فوق لیسانس هفته ای ۲۰ ساعت  حق کار دارند ،.در حالت کلی افرادی که از دانشگاههای استرالیا فارغ التحصیل میشوند راحت تر جذب بازار کار میشوند و شانس بیشتری برای دریافت دعوت نامه کاری دارند  نسبت به افرادی که بطور غیر مستقیم اقدام میکنند .

افرادی که تمایل به اخذ این نوع ویزای استرالیا را دارند توصیه میشود با وکیل مهاجرتی مجرب در این زمینه مشاوره ای اخذ نمایند و با اخذ شرایط لازم و بررسی و مطالعه لازم در این زمینه پروسه کاری خود را اغاز نماید . امید است مطالب ذکر شده بتواند در اخذ این تصمیم مفید واقع شود .

توسط | ۱۳۹۷-۱-۲۲ ۲۲:۰۸:۳۴ +۰۴:۳۰ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۷|استرالیا|یک دیدگاه

یک دیدگاه

  1. ویدائو اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸ at ۶:۲۶ ب.ظ پاسخ

    خوشمان امد

دیدگاه خود را بنویسید

موسسه بین المللی مهاجرت

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن: 26705356-021 ده خط ويژه

موبایل: 09121234567