دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش

ایا دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش را می شناسید؟ زبان تحصیل در دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش چیست؟ هزینه های تحصیل در دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش چقدر است؟ آیا تحصیل در دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش رایگان است؟ چه رشته هایی در دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش ارائه می شود؟ چگونه می توان از دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش پذیرش گرفت؟

این مقاله در باب دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش نگارش شده و به کلیه سوالات شما درباره دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش پاسخ می دهد.

 

اتریش مقصدی مناسب

اتریش با فراهم نمودن شرایط بسیار مطلوب برای دانشجویان، کیفیت بالای آموزش، هزینه بسیار پایین تحصیل در تمام مقاطع، امنیت بی نظیر مقصد از دانشجویان بین المللی است. یکی از دانشگاه های محبوب و مطرح کشوراتریش که امکانات بسیار ایده الی را به دانشجویان ارائه می کند. دانشگاه ژوهانس کپلر در شهر لینز اتریش است.

 

تاریخچه

دانشگاه ژوهانس کپلر   (JKU)  که در ابتدا یک دانشکده علوم اجتماعی ، اقتصاد و کسب و کاربود در سال ۱۹۶۶ تاسیس شد. امروزه به عنوان یک دانشگاه با کیفیت بسیارعالی در شهر لینز اتریش و از جمله  مدرنترین دانشگاههای اروپا معرفی می شود. این دانشگاه گسترده شد و به مرور زمان در رشته های بیشتری امکان تحصیل را برای دانشجویان مهیا نمود، در سال ۱۹۶۹ دانشکده علوم و مهندسی و در سال ۱۹۷۵ دانشکده حقوق به دانشکده قبلی اضافه شد. نام گذاری این دانشگاه به افتخار فردی بنام ژوهانس کلپر ستاره شناس زمان نام گذاری شده است. این دانشگاه در شمال شرقی اتریش در منطقه سنت ماگدالنا واقع شده است. در حال خاضر به میزان ۱۹۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند. درصد بالایی از دانشجویان در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل می باشند. طبق آخرین آمار و ارقام ارائه شده به میزان ۱۰ درصد از دانشجویان را، افراد خارجی تشکیل میدهند. این دانشگاه در سال ۲۰۱۲ رتبه ۴۱ را بین ۱۰۰ دانشگاه برتر در جهان از آن خود کرد. دانشگاه ژوهانس کپلر در لینز اتریش دربین دانشگاه های المانی زبان دنیا رتبه پنجم رادارد.

 

دانشجویان و پرسنل

در این دانشگاه ۵۰۰ رشته مختلف به دانشجویان تدریس می شود. تنوع در این دانشگاه از لحاظ رشته های مورد تدریس بسیار عالی است . از جمله رشته های که در این دانشگاه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، علوم کامپیوتر و اطلاعات سیستم ها، ریاضی و شیمی است. در این دانشگاه ۱۲۰ پروفسور مشغول به تدریس هستند ودر حدود  ۱۷۰۰ کارمند به دانشجویان این دانشگاه کمک می کنند.

 

زبان تحصیل در ژوهانس کپلر در لینز اتریش

در دانشگاه ژوهانس کپلرتمامی دروس در همه مقاطع و در همه رشته ها به زبان آلمانی به دانشجویان ارائه می گردد. داشتن تسلط کافی به زبان آلمانی از شرایط مورد نیاز جهت اخذ پذیرش و ادامه تحصیل در این دانشگاه می باشد. البته تعداد محدودی از رشته ها چون رشته های  مدیریت فقط در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در این دانشگاه تدریس می شود. چنانچه دانشجویان قبل از ورود به اتریش تسلط کافی به زبان آلمانی نداشته باشند می توانند قبل ازشروع به  تحصیل در این دانشگاه به مدت دو سال زبان آلمانی بخوانند. وقتی زبان آلمانی آنها به سطح مورد نظر رسید وارد کورس تحصیلی شوند.

 

 دانشکده ها

دانشکده های این دانشگاه  شامل دانشکده علوم اجتماعی ، دانشکده کسب و کار و اقتصاد , دانشکده مهندسی و علوم طبیعی , دانشکده حقوق و دانشکده پزشکی می شود .

·         دانشکده علوم اجتماعی ، اقتصاد و کسب و کار  SOWIاتریش

این دانشکده  مجموعه ای از ۳۲ موسسه با درجه علمی بسیار بالا است که در زمینه های اقتصاد و مدیریت بازرگانی ، کسب و کار و اموزش و پرورش ، اقتصاد اجتماعی ، جامعه شناسی و امار و در کلیه مقاطع تحصیلی  دانشجو می پذیرد.

·         دانشکده مهندسی و علوم طبیعی  TN

دانشکده مهندسی در علوم اجتماعی در سال ۱۹۶۹ پای گذاری شده است. در دانشکده مهندسی به میزان ۵۱ دانشکده در زمینه ریاضیات فنی، علوم کامپیوتر و فیزیک فنی است. در سال های بعد زمینه های شیمی فنی و مهندسی، مکاترونیک و الکترونیک نیز خدمات بسیار گسترده ای به دانشجویان ارائه کرده است.

·         دانشکده حقوق RE

دانشکده حقوق RE در ۱۹۵۷ تاسیس شده است. دانشکده حقوق از جمله دانشکده های آموزش از راه دور است.

·         دانشکده پزشکی

یکی از دانشکده هایی که در سالهای اخیردر این دانشکده تاسیس شد دانشگاه پزشکی است که در سال ۲۰۱۴ شروع به جذب پذیرش از دانشجویان نمود.

 

پردیس دانشگاه ژوهانس کلپر

کلیه کمپسهای این دانشگاه مجهز به خوابگاه هستند و دانشجویان بین المللی نیز خوابگاه و محل اسکان ارائه می دهد  و هر ساله  بیشتراز ۳۰۰۰ دانشجو را اسکان می دهد. کتابخانه های این دانشکده ها بسیار غنی ومجموعه ای از ۱۲۵۰۰۰۰ نسخه کتاب با سالن مطالعه مجزا هستند.

 

تحصیلات در ژوهانس کلپر

کارشناسی

تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان آلمانی می باشد. در رشته های قانون کسب و کار، انفورماتیک کسب و کار، تجارت و اقتصاد، شیمی زیستی، شیمی فنی و مهندسی، بیوانفورماتیک، علوم کامپیوتر، اطلاعات الکترونیک، مهندسی پلیمر و فن آوری، ریاضیات فنی، مکاترونیک ،علوم زیستی مولکولی، دانشجو می پذیرد.

 

کارشناسی ارشد

این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم، مدیریت کسب و کار دیجیتال، اقتصاد و حسابداری، مدیریت، انفورماتیک کسب و کار، شیمی زیست، شیمی پلیمر،  شیمی فنی مهندسی، مهندسی صنایع، بیوانفورماتیک، علوم کامپیوتر، فن آوری علوم پلیمر، ریاضیات، مکاترونیک، بیو فیزیک، زیست شناسی مولکولی، علوم نانو و فناوری، فیزیک فنی دانشجو می پذیرد. دانشجویان در این مقطع می توانند در بعضی از رشته ها به زبان انگلیسی تحصیل کنند. زبان اصلی در این دانشگاه زبان آلمانی است .

 

دکتری

در این دانشگاه  دانشجویان می توانند با داشتن سوپروایزر در مقطع دکتری در رشته های مطالعات فرهنگی و علوم انسانی، قانون، اقتصاد، علوم اجتماعی و اقتصادی، علوم طبیعی، علوم فنی تحصیل کنند .زبان تحصیل در این مقطع آلمانی و انگلیسی است.

 

همکار ژوهانس کپلر

همکاری ژوهانس در زیمنه شبکه های بین المللی، پروژه های علمی و کنفرانس بین المللی فعالیت می کند. در حال حاضر با ۲۵۰ دانشگاه در ۵ قاره از ۴۰ کشور همکاری می کند.

دانشگاه هنر، دانشگاه خصوصی انتون بروکنر و دنشگاه خصوصی کاتولیک از دیگر دانشگاه های شهر لینر اتریش می باشند.

 

هدف از نگارش این مقاله اطلاعاتی در باب تحصیل در دانشگاه ژوهانس کلپر در لینر اتریش است. در صورت تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در باب این دانشگاه می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نمائید.

 

 

توسط | ۱۳۹۸-۲-۲۰ ۱۶:۰۰:۴۷ +۰۴:۳۰ اردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۸|اتریش|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

موسسه بین المللی مهاجرت

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن: 26705356-021 ده خط ويژه

موبایل: 09121234567