مشاغل مورد نیاز لهستان

تعداد زیادی از مشاغل مورد نیاز لهستان و شغل هایی که برای خارجیانی که لهستان را به عنوان یک محل کار در نظر گرفتند، موجود می باشد یکی از این مشاغل بانکداری و امور مالی می باشد.

 

استخدام در مشاغل مورد نیاز لهستان

تجربه زندگی در لهستان نشان داده که در این کشور کمبود کارگران حرفه ای وجود دارد – و فناوری اطلاعات، فروش، مهمان داری و مراقبت های بهداشتی در میان بخش هایی است که از فارغ التحصیلان دارای استعدادهای مناسب استقبال می کنند.طبق نظرسنجی ManpowerGroup 2016 این حرفه ها هستند که در آن کارگران خارج از کشور شانس بیشتری برای استخدام دارند.بنابراین با ۴۵ درصد کارفرمایانی که تلاش می کنند نقش های ماهرانه ای را در صنایع خاص پر کنند، آنچه شما باید بدانید این است که اگر شما در مورد کار در لهستان جدی هستید باید تمام تلاش خود را کنید.

اقتصاد در کشور لهستان

شما می توانید اخذ تابعیت لهستان طریق سرمایه گذاری را بگیرید زیرا لهستان دارای بزرگترین اقتصاد در اروپای مرکزی است، رشد اخیرش از کاهش رنج می برد و سیستم رفاهی پر هزینه ی آن کمکی نکرده است. با این حال، نرخ بیکاری در حال کاهش است و در حال حاضر کمتر از میانگین اتحادیه ی اروپا ( EU ) است.اقتصاد در کشور لهستان

تعداد زیادی از شغل ها برای خارجی هایی که لهستان را به عنوان یک محل کار در نظر گرفتند، موجود می باشد – در حقیقت، این کشور تبدیل به یکی از بزرگترین BPO / SSC (( فرایند کسب و کار / مرکز خدمات مشترک در اروپا ) شده است.

 

شرکت های چند ملیتی در لهستان

گرچه اکثر نیروی کار کشور در بخش خدمات هستند، سایر صنایع اصلی،شامل: مواد شیمیایی، معدن زغال سنگ، پردازش مواد غذایی، آهن و فولاد، شیشه، ماشین سازی، کشتی سازی و منسوجات است.موقعیت های تحصیلات تکمیلی برای افرادی که مهارت های بسیار خوبی در زمینه ی زبان یا فناوری اطلاعات در زمینه هایی نظیر مخابرات، کامپیوتر و تدارکات دارند، در دسترس هستند. شما همچنین ممکن است فرصت هایی را در بانکداری و امور مالی، آموزش، مدیریت و گردشگری و همچنین ثبت شرکت در لهستان پیدا کنید.تعدادی از شرکت های چند ملیتی مستقر در لهستان و همچنین شرکت های اصلی محلی وجود دارند که شامل:

 

Agora SA

گروه Asseco

گروه FCA

(GlaxoSmithKline) لهستان

LOT خطوط هوایی لهستان

Nordea Group

Orange Polska

PKN Orlen

PKO Bank Polski

Poznan Volkswagen

RBS Poland

T-Mobile Polska

Toyota Motor Poland

توسط | ۱۳۹۷-۵-۲۹ ۲۲:۴۹:۳۰ +۰۴:۳۰ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۷|لهستان|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

موسسه بین المللی مهاجرت

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن: 26705356-021 ده خط ويژه

موبایل: 09121234567