مهاجرت کاری به انگلستان

کار در انگلستان

(مهاجرت کاری به انگلستان، کار در انگلستان، اقامت در انگلستان، ویزای کاری انگلستان، چگونگی کار در انگلستان، کاریابی درانگلستان)

بسیاری از افراد باتوجه به شرایط و امکانات بسیار مناسب کشور انگلستان قصد دارند در کشور انگلستان مشغول به کار شوند. همانطور که می دانید یکی از راه های مهاجرت به انگلستان، اخذ ویزای کار انگلستانمی باشد.

 افرادی که ویزای کار کشور انگلستان را اخذ می کنند اجازه ی اقامت کاری انگلستان را داشته و نهایتا پس از چند سال در صورت پرداخت مالیات و بیمه به اقامت دائم انگلستان خواهند رسید.

امروزه شاید هدف غایی و اصلی افراد برای امر مهاجرت، گرفتن ویزای کار و اجازه ی کار کشور مورد نظر است . همانطور که می دانید خیلی از افراد می خواهند از طریق ویزای tier2 یا همان ویزای کار انگلستان به درامد مور نیاز برسند و با توجه به قوانین موجود آن کشور که طی چند سال با پرداخت بیمه و مالیات اقامت دائم را به فرد اعطا میکند این امکان به وجود میاید که فرد اقامت دوم خود را نیز اخذ نمایندتمام تلاش خود را بکار گرفته است تا شما را در زمینه ی ویزای کار کشور انگلستان یعنی همان ویزای tier2راهنمایی کرده و خدماتی با بهترین کیفیت به متقاضیان مهاجرت کاری به انگلستان ارائه دهد. هر شخصی که به دنبال اخذ اقامت کاری انگلستان باشد در رسانه ها به دنبال کسب اطلاعات در مورد اخذ ویزای کار انگلستان است. مشاورین برتر موسسه حقوقی ما در این زمینه به شما مشاوره ی حقوقی رایگان تلفنی ارائه خواهند داد.

ویزای TIER 2، skiled workerمهاجرت شغلی
برای دریافت ویزای کاری انگلستان راه های زیادی وجود دارد.موسسه حقوقی ماشما را در باب ویزای   tier2 یا ویزای کار انگلستان راهنمایی مینماید.

یکی از راه هایی که میتوان به آن اشاره نمود داشتن پیشنهاد کاری از یک موسسه یا شرکت انگلیسی برای کارهای کوتاه یا بلند مدت می باشد که با داشتن پیشنهاد شغلی میتوانید وارد کشور انگلستان شوید. . همچنین شرکت های چند ملیتی واقع در انگلستان می توانند برای کارمندان خود تحت این پوشش ویزای کاری دریافت کنند در واقع این نوع ویزا در رابطه با جذب نمایندگان در کشور انگلستانمی باشد و افراد می توانند کارمندان خود را در زمینه اشتغال در شرکت خود در کشور انگلستان راهنمایی نمایند.

همچنین شامل ورزشکاران حرفه ای نیز می شود که این افراد می توانند از طریق پیشنهاد کار درکشور انگلستانا قدام نمایند تا بتوانند از طریق کار و ورود به کشور انگلستان اقامت کشور انگلستان را اخذ نمایند.

همانطور که می دانید در قانون اروپا پیشنهاد کاری باید در کشور به مدت ۳ ماه آگهی رسمی شود و در صورت نبودن متقاضی در داخل کشور آن شغل در اتحادیه اروپا نیز باید به مدت ۳ ماه آگهی شود و در صورت عدم وجود متقاضی شما می توانید برای این شغل درخواست دهید. به طور کلی و طبق قانون شغل مورد نظر باید به مدت ۶ ماه اطلاعیه شود و در صورت نبودن فرد مورد نظر شما میتوانید آن شغل را کسب نمایید البته این موضوع را در نظر داشته باشید حتی یکی از نزدیک ترین افراد خانواده شما مانند پدر، مادر، خواهر و… هم اگر بخواهند شما را به طور مثال در شرکت خود استخدام کنند باید این قانون و مراحل را طی کنند و در غیر این صورت شما اجازه کار کردن در شرکت و یا کاری که آنها پیشنهاد می دهند را ندارید. اما این قانون در حال حاضر در کشور انگلستانامکان پذیر نیست و بیشتر افرادی که تمایل دارند در کشور انگلستانکار کنند باید از طریق تحصیلی یا راه های دیگر وارد کشور شوند و از طرق دیگر مراحل کاری را پیگیری کنند.

 

یک سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که در رابطه با این ویزا چه کسانی میتوانند اقدام نمایند؟

این نوع ویزا نیاز به افراد با تجربه و ماهردارد. منظور از افراد با تجربه و زبده چیست ؟

به افرادی اطلاق می گردد که از مهارت و تجربه حرفه ای در سطح بالایی برخوردار بوده و قصد مهاجرت به انگلستانرا دارند . معمولاً در صورتی به این افراد ویزای کار اعطاء می شود که فردی با همان مهارت وتجربه حرفه ای که مقیم انگلستان باشد را نتوان برای آن موقعیت شغلی پیدا کرد و بعد از طی کردن مراحل قانونی شما آن شغل را اخذ نمایید.

چه کسانی می توانند در این گروه وارد انگلستان شوند ؟

افراد متقاضی قبل از تسلیم تقاضانامه جهت اخذ ویزای کاری باید به موارد ذیل توجه داشته باشند :

o   ضامن معتبر و قانونی در انگلستان داشته باشند .

  • مجوز معتبر برای ضمانت کاری را در اختیار داشته باشند .

نکته اینکه افراد متقاضی برای واجد شرایط بودن نیاز به کسب امتیازدر موارد ذیل هستند :

  • مدارک تحصیلی
  • پیش بینی درآمدهای آتی
  • ضمانت نامه
  • سطح زبان انگلیسی
  • تمکن مالی جهت پرداخت امور زندگی وابستگان

در صورت داشتن شرایط ذیل ، متقاضی می تواند تقاضای ویزای کار بکند :

  • در صورتیکه متقاضی اجازهُ کار باشد وقصد ورود به انگلستانرا داشته باشد .
  • در صورتیکه متقاضی در خاک انگلستان بوده و ویزا یا اقامت وی قابل تبدیل به ویزای کار باشد .
  • در صورتیکه متقاضی در انگلستان بوده و ویزای کار را داشته و در خواست تمدید اقامت کند .

امروزه روش های مهاجرت به انگلیس تحت سیستم امتیاز بندی(point based visas)  شناخته می شود. برای مهاجرت و اخذ اقامت انگلیس شما باید امتیاز لازم را کسب کنید.

امتیازات کسب شده جهت دانستن زبان انگلیسی :

متقاضی به موجب دانستن زبان انگلیسی می تواند ۱۰ امتیاز کسب کرده در غیر اینصورت با درخواست ویزای کار متقاضی مخالفت خواهد شد.

امتیازات کسب شده جهت داشتن پول کافی برای امور زندگی (تمکن مالی) :

متقاضی به موجب داشتن پول کافی جهت گذراندن امور زندگی ( شامل اسکان ، خوراک و … ) می تواند ۱۰ امتیاز کسب کرده در غیر اینصورت با درخواست ویزای کار متقاضی مخالفت خواهد شد. بیشتر امتیازات  ویزای کاری انگلستان مربوط به پیشنهاد شغلی شما در انگلستان است که تا ۵۰ امتیاز شما را پوشش می دهد و حداقل ساعت کاری ۳۰ ساعت در هفته است.

درآمد آینده شما و مدارک تحصیلی و مدارک زبان انگلیسی نیز در گرفتن ویزایTIER 2جهت اقامت در انگلستان موثر می باشد.

در نتیجه با توجه به توضیحاتی که داده شد اخذ ویزای کاری درانگلستان کار ساده ای نمی باشد و باید مراحل قانونی خود را طی کند. حتما این موضوع را مدنظر قرار دهید که همیشه در این بین افراد کلاهبرداری هم هستند که از تمام شرایط استفاده می کنند تا شما را به اشتباه بیندازند. اینگونه افراد از میل شدیدی که مردم در رابطه با ویزای کار وکار کردن در انگلستان دارند استفاده کرده و با اخذ پول های زیاد مردم را فریب می دهند. همیشه یادتان باشد و از اینگونه افراد بپرسید آیا در این راه پرونده ی موفقی هم داشته اند؟ آیا خودشان تا به حال تجربه سفر به کشورهای دیگر را داشته اند؟موسسه حقوقی ما طرق آسان و قانونی برای مهاجرت شما به کشور انگلستان در نظر دارد که شما عزیزان می توانید با تماس تلفنی رایگان از تمامی شرایط مطلع شوید. مشاورین موسسه حقوقی ما همه روزه آماده پاسخوگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

یکی از این راه ها اخذ ویزای کاری در کشور انگلستان مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان حاصل میشود، که اطلاعات کامل تر مربوط به آن در صفحه تحصیل در انگلستانآمده است.

بهره مندی از عالی ترین امکانات آموزشی دانشگاه های مطرح انگلستان، بهرمندی از فضای بین المللی تحصیل و استفاده از فرصت اشتغال پس از تحصیل در انگلستان  از جمله دلایل واضحی است که متقاضیان تحصیل در انگلستان  این کشور را مقصد مهاجرت خود قرار می دهند.همانطور که ملاحظه فرمودید یکی از راه های اخذ ویزای کاری در کشور انگلستان اقدام از طریق ویزای تحصیلی می باشد. یک دانشجو می تواند با اخذ ویزای تحصیلی خود را به کار کردن در کشور انگلستان نزدیک کند و از طریق کار در کشور انگلستان اقامت خود ذا اخذ نماید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کار در انگلستان به دفاتر همکار موسسه حقوقی ما مراجعه و یا با یک تماس تلفنی و بهره مندی از مشاوره رایگان تمام اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید. مشاورین زبده و برجسته موسسه حقوقی ما شما را در رسیدن به اهدافتان در زمینه مهاجرت یاری می نمایند.

توسط | ۱۳۹۶-۱۱-۲۸ ۱۲:۵۸:۲۲ +۰۳:۳۰ بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۶|مهاجرت|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

موسسه بین المللی مهاجرت

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن: 26705356-021 ده خط ويژه

موبایل: 09121234567