Loading...
درباره ما ۱۳۹۷-۷-۹ ۱۵:۳۶:۴۷ +۰۳:۳۰

مجموعه بین المللی مهاجرت

مجموعه بین المللی مهاجرت با ما  یکی از با سابقه ترین دفاتر مهاجرتی ایران در زمینه ی امور بین المللی و مشخصا مهاجرت  و اخذ روادید و اخذ اقامت و تابعیت با استفاده از بالاترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و استفاده از برترین وکلای مهاجرتی دنیا در حوزه ی اتحادیه اروپا و کانادا و ایران به فعالیت پرداخته که دست کم بیش از سه هزار ویزا و نزدیک به پانصد کارت اقامت واخذ تابعیت مضاعف درخشانترین رزومه را در امر مهاجرت به خود اختصاص داده و با سابقه ای حدود هشت سال فعالیت در عرصه ی بین المللی و مهاجرت به مجموعه ای بی بدیل در این عرصه محسوب میشود.

متد اجرایی مجموعه ی مهاجرت با ما  برگرفته شده از مدل های شرکت های اروپایی با اصل ارتباط مستقیم با مشترک و متقاضی و یا نماینده یا وکیل قانونی وی با استفاده از آخرین امکانات الکترونیکی و مبتنی بر اصول ارتباط از دور ارائه ی خدمات مهاجرتی را برای همگان فراهم آورده و حوزه ی خدماتی این مجموعه چهل کشور برتر اقتصادی و فرهنگی و رفاهی دنیاست.  کشورهایی نظیر  کانادا و امریکا و انگلستان و استرالیا و نیوزلند و آلمان و اتریش و سوئد و سوئیس و دانمارک و نروژ و فنلاند و هلند و…. از جمله کشورهای مورد خدمات مجموعه ی مهاجرت با ما میباشد.

بنیانگذار این مجموعه آقای برهان اعتمادی فردی اصالتا ایرانی امریکایی با پدری ایرانی و مادری امریکای دارای تابعیت ایران و امریکا و فارغ التحصیل از دانشگاه کانزاس در رشته ی emigration  و دارای گواهینامه بین المللی   SKC امریکا در امر مشاوره و همچنین دارای مدرک DBA  در عرصه ی مدیریت از افراد نامی و کاربلد امر مهاجرت شناخته میشوند.

شما عزیزان میتوانید از طریق راههای ارتباطی که در قسمت ارتباط با ما پیشبینی شده ارتباط گرفته و در صف انتظار مشاوره با مشاورین زبده ی مجموعه ی مهاجرت با ما قرار بگیرید.  ذکر این نکته لازم است  که معمولا پرونده هایی جهت ارائه خدمات پذیرفته میشود که حائز شرایط موفقیت در راستای تقاضای متقاضی باشد زیرا هزینه ی خدمات در انتهای خدمات اخذ شده و آن هم با رضایت متقاضی. فلذا در ارائه ی رزومه و اطلاعات خود بیشترین دقت را چاشنی کار کنید تا مجموعه ی مهاجرت با ما در ارائه خدمات به شما عزیزان موفقترین باشد و شما هم یکی از هزاران رزومه ی موفق مجموعه ی مهاجرت با ما باشید.

شماره تماس

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۵۶

ده خط ویژه

موسسه بین المللی مهاجرت

آدرس : تهران خیابان ميرداماد ميدان مادر - خیابان سنجابي پلاك بيست طبقه سه واحد نه

تلفن: 26705356-021 ده خط ويژه

موبایل: 09121234567